אב יחיד הלך רגלי כל בוקר 11 ק"מ לעבודה, עד שעמיתיו לעבודה גילו זאת

רגליו של טרנטון לואיס כאבו מן ההליכה של 11 קילומטר, שעשה כל בוקר, כדי להגיע למשמרת בארבע לפנות בוקר. ובכל זאת, בן ה -21 עשה זאת בצייתנות במשך עשרה חודשים ארוכים. הוא לא חיסר אף יום ולא איחר למשמרת מעולם. הוא לא סיפר על כך לאיש. אף אחד מעולם לא שמע ממנו שום תירוץ – במיוחד כשמדובר היה בפרנסה לבתו בת ה -14 חודשים, כרמן.

"הגאווה שלי חזקה", אמר ל- CNN. "הרי מה שהיא צריכה, אני האדם שאמור לספק לה את זה."
אבל עמיתיו לעבודה בממשרדי UPS בליטל רוק, ארקנסו, גילו זאת. בשבוע שעבר, הם החליטו לעשות מעשה.
הם ביקשו מלואיס לבוא לפגישת איגוד קצרה.
כאשר הופיע, ההבעה הסטואית על פניו פינתה מקומה להבעת חוסר אמון ואחר כך לחיוך אסיר תודה, כאשר עמיתיו הושיטו לו מפתחות למכונית חדשה.
"התרגשתי מאוד, הלב שלי פשוט נפל", נזכר העובד הצעיר.

כאשר לואיס התחיל לעבוד במתקן UPS, לא היתה לו שום אפשרות להגיע לעבודה וממנה. אבל זה לא מנע ממנו פשוט לאסוף עצמו וללכת את המרחק הגדול הזה, מדי יום, מבלי ליידע בכך איש. אבל בכל מקום עבודה יש אותו מישהו או מישהי שיודע הכל על כולם. במקרה זה, זו הייתה עובדת, אשר היא ובעלה עבדו 40 שנה ב-UPS. אם הוא יכול לעשות מאמץ כזה עבורנו, אנחנו יכולים לגמול לו במאמץ מצידנו, היא אמרה. היא ובעלה שיתפו בסיפור את עמיתיהם לעבודה ואספו כסף כדי לקנות לעמיתם הנחוש מכונית. רוב העובדים לא הכירו את לואיס, אבל התרשמו מהנחישות שלו.
עד מהרה, הקבוצה גייסה כמעט 2,000 דולר, אשר לא הספיקו תחילה למשימה, אבל אחרי שסיפרו למוכר המכונית מה עומד מאחורי הרכישה, הוא הסכים לשתף פעולה ולהתחשב במחיר. כך, כשלואיס הגיע לפגישה עם קבוצת העובדים במגרש החנייה, שלף נציג העובדים מכיסו את המפתחות ל"סטורן יון 2006" והושיט אותן ללואיס.
"לאלוהים תמיד יש משהו בשבילך", אמר לואיס "אני אף פעם לא אשכח את זה". הנסיעה הראשונה שלו במכונית, היתה לאסוף את הבת שלו לארוחת ערב.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s