למה נעלבתי מחמינאי ומהאיראנים

אני מודה שאני מודאג מכל העניין הזה סביב סוריה. בעיקר הורסת אותי ההצהרה הזו של איראן, שבמקרה של עימות עם ישראל, היא "תחריב את תל-אביב". זה לא רק מפחיד, זה פשוט מעליב. שוב ישראל זה תל אביב? אין חיים מחוץ לעיר הזו?

אנחנו גרים כבר שנים בהוד השרון. העיר הזו התפתחה ממושבה, לעיר גדולה ושוקקת. אז למה לא לאיים למחוק את הוד השרון? למה לחזור שוב על מנטרות, במקום להיות יצירתיים ולהראות גם שאתם מעודכנים במה שקורה בארץ. בשביל זה לא צריך את המוסד, צריך פשוט לבוא לכאן בשקט ולהתרשם מהעשייה ומההצלחה של העיר.

אני מבין שהאיראנים רוצים לפגוע לנו בעיקר במורל. חמינאי בהצהרה שלו, הסתמך כנראה על כך שבתל-אביב יש ריכוז הכי גדול של מסעדות, שפים מובילים ובתי קפה בארץ ושהפגיעה בהם, תפגע במורל שלנו בצורה האנושה ביותר.
אז ראשית, כדאי שהאיראנים ידעו שמצב המסעדות בארץ הוא גם ככה כעת על הפנים. בחלק מהמסעדות בתל-אביב, שאני לפחות סעדתי שם לאחרונה, המחירים היו כאלה מפוצצים, שמביא לך את החשק לעודד את האיראנים להפציץ את המסעדה בחזרה.
בהוד השרון, לעומת זאת, כדאי לדעת שיש מסעדות מצויינות, לא פחות מתל-אביב. והמסעדות פה מפוצצות, עם האיראנים או בלעדיהם. לא לחינם הוד השרון מכונה "בירת הקולינריה של השרון". אני לא ידוע אם חמינאי אוהב אוכל איטלקי, אבל לפי דעתי, אם היה אוכל פעם ב"נונו", הוא היה חושב פעמיים עם שוב למחזר את הקטע הזה של "נחריב את תל-אביב" והיה מאיים למחוק את הוד השרון.
ואגב, אם כבר מדברים על למנוע מהאיראנים את הגרעין, הוא יכול אז לנקום בנו ולמנוע מאיתנו את "פיצוחי חממה". בהוד השרון זו מעצמה גרעינית. פגיעה בהוד השרון ובפיצוחי חממה, תמנע אז מאוכלוסיות שלימות לפצח גרעינים, פגיעה שתשפיע עליהם ישירות הרבה יותר מאשר פגיעה בכור בדימונה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s